Nejlepší sluchátka do 1000 Kč

Sluchátka Sennheiser HD 206

Pokud vybíráte sluchátka do 1000 Kč jako dárek k svátku, k narozeninám nebo k čemukoli jinému, určitě byste rádi věděli, která koupit. Asi nemá smysl zdůrazňovat, že sluchátek je nepřeberné množství, desítky značek a stovky až tisíce modelů. Zorientovat se v sortimentu sluchátek není snadné, proto vám s výběrem pomůže dnešní článek.

Jak vybíráme nejlepší sluchátka?

Pro definici slova „nejlepší“ jsme se zaměřili hlavně na kvalitu zvuku, konstrukce a zpracování. Nemalou část hodnocení tvoří i design. Proto by se dalo naše pojetí slova „nejlepší“ označit jako nejlepší poměr cena/výkon.

Sony MDR-V55 – druhá nejlepší možnost

Cenová hladina u sluchátek do 1000 Kč nemůže zajistit to, že půjde o opravdu kvalitní sluchátka po všech stránkách. Při dobré koupi do 1000 Kč pořídíte sluchátka na pomezí základu a středu. Nicméně i tak se nám podařilo najít model Sony MDR-V55, který je podle nás druhý nejlepší produkt, který můžete za tuto cenu pořídit.

Primárně je model Sony MDR-V55 označen jako model pro začínající DJe. Většina běžných posluchačů ocení výrazné basy, což naopak zkušený posluchač označí za vadu. Výšky a středy jsou u tohoto modelu podstatně horší. Konstrukce sluchátek je velmi solidní a za tuto cenu uspokojivá. I když je design subjektivní věc, tento model vypadá moc hezky. Dle zkušeností zákazníků je přítlak na uši zpočátku větší než by měl být, ale časem povolí. Pokud se rozhodnete darovat Sony MDR-V55, chybu určitě neuděláte.

Porovnat ceny a Koupit

Sennheiser HD 206 – naše doporučení

Osvědčený výrobce kvalitní audiotechniky Sennheiser většinou nezklame. Jinak tomu není ani u modelu HD 206. Oproti Sony MDR-V55 nabízí mnohem lepší zvuk – basy, středy a výšky v normě a v lepší kvalitě. V průměru jsou také o 300 Kč levnější. Kde naopak ztrácí je určitě design, to je však jedna z posledních vlastností, kterou v poměru cena/výkon posuzujeme. Koženkové náušníky jsou velmi pohodlné na uši. Model Sennheiser HD 206 je velmi pohodlný a lehký. Pokud tedy chcete darovat sluchátka do 1000 Kč, potom sáhněte po modelu Sennheiser HD 206.

Porovnat ceny a Koupit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *