Nejlepší vysavač do 1000 Kč

Vysavač Hyundai VC 006

Pokud vybíráte nejlepší vysavač do 1000 Kč, tak už nehledejte. Provedli jsme totiž srovnání za vás. Srovnali jsme všechny vysavače v současné nabídce s maximální cenou 1000 Kč a vybrali pro vás dva kandidáty – nicméně vítěz je jen jeden.

Jak jsme vybírali nejlepší vysavač?

Drželi jsme se klasických sáčkových vysavačů. Sledovali jsme hlavně parametry jako hlučnost, objem sáčku, sací výkon a příkon. Dále nás zajímala délka kabelu a hmotnost. Nemalou část hodnocení jsme věnovali materiálům a kvalitě zpracování vysavače, přičemž v této cenové relaci nelze očekávat žádné zázraky.

ECG VP 3101 S – druhá nejlepší volba

Velmi elegantní model ECG VP 3101 S se nakonec umístil na druhém místě našeho srovnání. S cenou necelých 1000 Kč si zaslouží druhé místo. V porovnání s ostatními produkty je méně hlučný (72 dB). Délka kabelu 5 metrů a akční rádius 7,8 m oceníte během vysávání, kdy nebudete muset vysavač neustále přendávat ze zásuvky do bližší zásuvky. Objem sáčku je 2,5 l, což je o něco více než u konkurenčních produktů. Hmotnost 3,8 kg je také velmi přívětivá. Sílu vysávání můžete regulovat. Nákupem tohoto vysavače do 1000 Kč určitě neprohloupíte.

Porovnat ceny a Koupit

Hyundai VC 006 – naše doporučení

Vítězem testu se stal vysavač VC 006 od značky Hyundai. Parametricky je téměř totožný s předchozím modelem, i když je např. více hlučný (79 dB) a má menší objem sáčku (2 l). Velký počet bodů mu však naskákal za kvalitu zpracování. Oproti jiným modelům je zde opravdu vidět vyšší kvalita zpracování – lepší materiály a detailnější propracovanost modelu. Bezpochyby se to podepíše na delší životnosti vysavače, což bude největší nešvar ostatních produktů v této cenové relaci. Proto si myslíme, že je model Hyundai VC 006 zcela oprávněně vítězem testu vysavače do 1000 Kč.

Porovnat ceny a Koupit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *