Nejlepší kombinovaná lednice do 6000 Kč

Zanussi ZRT 18100 WA

Lednice je základem každé domácnosti. Bez ní se zkrátka neobejdete. Pokud se někdo z vašich blízkých nově zabydluje, koupil chatu nebo se mu stávající lednice rozbila, pak bude tím správným dárkem. Jenže jak vybrat tu nejlepší lednici do 6000 Kč? V tom vám pomůže tento článek.

Jak jsme vybírali nejlepší kombinovanou lednici?

Již z názvu našeho testu je patrné, že jsme se zaměřili pouze na lednice kombinované. Při porovnávání jsme se zaměřili na objem chladničky a mrazáku, hlučnost, energetickou třídu (roční spotřeba), kvalitu provedení, zkušenosti ostatních a nadstandardní funkce, které některé ledničky nabízí.

Beko RCSA 240 K20W – druhá nejlepší volba

Na druhém místě skončila velmi sympatická lednice od firmy Beko, model RCSA 240 K20W. Udávaná hlučnost 40 dB zaručí, že vás i v menším bytě nebude chod lednice obtěžovat. O objemu chladničky 142 l a objemu mrazničky 87 l patří tento model v dané cenové kategorii k tomu největšímu. Energetická třída A+ bude šetřit vaši peněženku za elektřinu. Tento model navíc disponuje antibakteriální ochranou. Drobnou nevýhodou je větší počet přihrádek. Cenově se lednice pohybuje kolem 5 500 Kč.

Porovnat ceny a Koupit

Zanussi ZRT 18100 WA – naše doporučení

Vítězem našeho srovnání kombinovaných ledniček do 6000 Kč je model Zanussi ZRT 18100 WA. Nemalý počet bodů si tato lednice odnesla za kvalitu provedení a pozitivní zkušenosti ostatních. S udávanou hlučností 40 dB je na tom stejně jako výše zmíněné Beko. Několik bodů naopak ztratila kvůli menšímu objemu chladničky 132 l a mrazničky 41 l. Dohání to však chytřejším uspořádáním přihrádek. Navíc je oproti předchozímu modelu mnohem nižší a to až o 32 cm. Energetická třída A+ je stejná. Cenově se pohybuje kolem 5 000 Kč, je tedy o 500 Kč levnější než zmíněné Beko. Volba vítěze nebyla v tomhle případě jednoduchá, ale ve srovnání kombinovaných lednic do 6000 Kč zvítězil model Zanussi ZRT 18100 WA.

Porovnat ceny a Koupit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *