Nejlepší mikrovlnná trouba do 1000 Kč

Daewoo KOR 6LC7

Rychloohřívač použitelný v jakékoli situaci – přesně to je mikrovlnná trouba, bez které by si někdo neuměl život ani představit. Ať už ohříváte koupená jídla, polotovary, nebo vlastní jídla z lednice, vždy oceníte mikrovlnnou troubu. Nezamažete si nádobí a ohřátí je velmi rychlé – řádově 1 až 3 minuty.

Jak jsme vybírali nejlepší mikrovlnnou troubu?

Před námi stál nelehký úkol. Místo porovnávání jsme tentokrát hledali funkční mikrovlnné trouby do 1000 Kč a zůstal nám pouze jeden kandidát. Druhou možností je pořídit si mikrovlnnou troubu z bazaru za nižší cenu, nebo již rozbalenou (tam se dají v akci koupit také pěkné kousky). Nicméně model, který vám o pár řádků níže představíme, je naprosto v pořádku a určitě dobře poslouží.

Daewoo KOR 6LC7 – naše doporučení

Tento model se pohybuje cenově kolem 1 000 Kč, v některých e-shopech mírně přes. Nicméně si zaslouží být v tomto článku. Vzhledem k ceně je tento produkt velmi dobrý. Nabízí až 7 úrovní výkonu, což je více než mají některé mnohem dražší mikrovlnky. Průměr vloženého talíře je maximálně 25,5 cm. Mikrovlnná trouba Daewoo KOR 6LC7 disponuje i funkcí rozmrazování. Zkušenosti zákazníků jsou víc než dobré. Pokud tedy chcete někoho potěšit novou mikrovlnnou troubou do 1000 Kč, potom určitě sáhněte po tomto modelu.

Porovnat ceny a Koupit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *