Nejlepší dron do 1000 Kč

Dron Syma X21

Drony a kvadrokoptéry se těší velké oblibě hlavně u některých profesí jako je natáčení videí, tvoření leteckých snímků, průzkum nebezpečných oblastí apod… Proto je třeba hned na úvod říci, že dron do 1000 Kč bude opravdu jen hračka. V této cenové relaci totiž začínají ty nejlevnější drony, které jsou určeny do interiérů nebo ven, ale za příznivých podmínek (ideálně bezvětrné počasí).

Jak jsme vybírali nejlepší dron?

U levnějších dronů je zpravidla nejdůležitější doba letu, dosah a doba nabíjení. Dron, který vydrží letět 5 minut namísto 10 minut, vám ušetří celé jedno nabíjení, které je na létání s dronem asi nejotravnější. Dosah je také velmi důležitý, nicméně v této cenové relaci mají jednotlivé modely dosah téměř identický.

Tali 50 – druhá nejlepší volba

Akrobatická mini hexakoptéra Tali 50 na dálkové ovládání disponuje až 6 rotory a jedná se o nejmenší hexakoptéru na světě. Její malá velikost zlepšuje obratnost model a snáze se tak ovládá. Udávaná doba letu 5 až 7 minut není nikterak přesvědčivá, ale doba nabíjení 25-30 minut je víc než přívětivá. Tali 50 je dle našeho doporučení druhý nejlepší dron do 1000 Kč na trhu, i když oproti následujícímu typu ztrácí v mnoha oblastech. Pro férovost je třeba dodat, že je cenově o pár stovek výhodnější. Chybu s ním zkrátka neuděláte.

Porovnat ceny a Koupit

Syma X21 – naše doporučení

Původně jsme měli v plánu zařadit do našeho tipu i modely X13 a X20, které jsou si cenově velmi blízko, nicméně model Syma X21, byť je o něco dražší a do 1000 Kč ho seženete jen někde, je oproti zmíněným mnohem lepší, a proto se vyplatí si připlatit. V době psaní recenze je možné ho objednat za 990 Kč, jak se bude cena vyvíjet v budoucnu nelze zaručit.

Dobu letu uvádí výrobce na 10 minut, což je v této cenové relaci opravdu hodně. Od toho se odvíjí větší doba nabíjení – 100 minut. Dosah dronu je udáván až 100 metrů a velmi vás potěší materiál, ze kterého je dron vyroben. Nejedná se o tvrdý plast, ale o měkčený plast připomínající gumu. Díky tomu je dron bytelnější a leccos vydrží. Vhodný je jak do interiéru, tak na ven. Mezi další funkce patří automatické přistání nebo 3D akrobacie. Osvětlení pomocí diody pak oceníte hlavně za tmy. Tento model je zkrátka ten nejlepší dron do 1000 Kč, který můžete někomu darovat.

Porovnat ceny a Koupit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *