Nejlepší kamera do auta do 2000 Kč

Kamera Xiaomi Yi Dash Camera AMI245

Silnice jsou velmi nevyzpytatelné, hlavně během zimního období, kdy opravdu nemůžete vědět, co se stane. Ať už jste svědky velké bouračky, menšího ťuknutí nebo vám do cesty vběhne chodec, vždy je dobré mít pořízený záznam pro pozdější svědectví.

Podle čeho vybíráme nejlepší autokameru?

Nejdůležitějším parametrem pro výběr je kvalita a rozlišení obrazu. To je vlastně důvod, proč si kameru pořizujete. Neméně důležité jsou pak další funkce kamery, které umožňují např. automatické zapnutí kamery i v době, kdy nejste v autě, nebo ochrana před smazáním záznamu.

Lamax Drive C4 – druhá nejlepší volba

O naše druhé místo bojovaly dvě kamery do auta do 2000 Kč – Navitel DVR R600 a Lamax Drive C4. Lamax jsme do našeho doporučení zařadili hlavně z důvodu nižší ceny o cca 350 Kč.

V čem Lamax Drive C4 vyniká? Tak určitě je to Full HD rozlišení (1920×1080) při 30 snímcích za vteřinu (FPS). Díky pozorovacímu úhlu 140° bez problémů zaznamená zorné pole automobilu. Poskytuje dobrou viditelnost za šera i za deště. Kamera je vybavena několika chytrými senzory. Jeden chrání kameru před zničením v situaci, kdy je zřejmý náraz a hrozí zničení kamery. Další senzor se postará o nahrávání v době, kdy jste mimo auto a někdo se ho snaží odcizit/poškodit. Díky těmto užitečným funkcím, kvalitnímu obrazu a kvalitnímu zpracování kamery je tato kamera do auta do 2000 Kč dobrou koupí.

Porovnat ceny a Koupit

Xiaomi Yi Dash Camera AMI245 – naše doporučení

Za cenu kolem 1 750 Kč můžete pořídit dle našeho doporučení nejlepší kameru do auta do 2000 Kč. Firma Xiaomi si svůj úspěch na poli mobilních telefonů přenesla i do tohoto sortimentu. Samozřejmostí je Full HD kvalita záznamu při 60 snímcích za vteřinu (FPS). Kromě vysokého rozlišení nabízí i velmi ostrý obraz, který zvládne identifikovat osoby, SPZ a další důležité objekty i při nízké viditelnosti. Velmi zajímavou funkcí je Advanced Drive Assistance Systém (ADAS), která vás např. upozorní na vyjetí z pruhu, nebo na blížící se auto před vámi. Nicméně ADAS je zároveň i největší vadou této kamery, protože dle zkušeností nefunguje moc dobře. Stejně jako Lamax Drive C4 disponuje tato kamera G-senzorem, který spouští nahrávání při krádeži, nebo uzamkne záznam při silné nehodě. V této cenové kategorii kamer do auta do 2000 Kč je zkrátka model Xiaomi Yi Dash Camera AMI245 tím nejlepším, co si můžete pořídit.

Porovnat ceny a Koupit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *